baslikyeni.jpg

Ormancılık sektörü delegasyon toplantısı 12.10.2018 tarihinde saat 14:00' da Ticaret Borsası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıdan kareler...

TARIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERDİĞİMİZ ÇİFTÇİLERİMİZLE ANKARA'DA DÜZENLENEN TARIM FUARINA KATILDIK.

Düzenlediğimiz Tarım ve Hayvancılık Sektorel Delegasyon Toplantısından kareler.....

Bölge Birliğimizin düzenlediği Tarım ve Hayvancılık sektorel Delegasyon Toplantısına katılmak üzere bizleri onurlandıran Köykoop Merkez Birliği Genel Başkanı Neptün Soyer, Köykoop Denizli Birlik Başkanı Mehmet Varol ve Köykoop Merkez Birliği Genel Müdürü Turgay Solmaz'a teşekkür ediyoruz....

İlimiz ekonomisine büyük katkı sağlayan ve kooperatif ortaklarının önemli gelir kaynaklarından biri olan hayvancılığın yükselişe geçtiği son günlerde üretilen sütlerde önemli bir artış söz konusudur. Konu ile ilgili Gıda Tarım ve Hayvancılık il Müdürlüğünde toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantıya TKDK İl Koordinatörü, Gıda Tarım ve Hayvancılık il Müdürü, konuyla ilgili Şube Müdürleri ve personelleri ile Birlik Başkanımız, Birlik Müdürümüz ve personellerimiz katılmıştır. Toplantıda hâlihazırda bulunan süt toplama merkezlerinin kapasiteleri, mevcut durumları hakkında bilgi verildikten sonra yeni açılacak süt toplama merkezler ve ihtiyaç duyulan soğutma tanklarının temini konusunda fikir alış verişinde bulunulmuştur. Ardından 05.06.2018 Salı günü toplantıya katılan yetkililerle birlikte mevcut stmler ziyaret edilerek yerinde tespitler yapılmış ve eksikliklerin biran önce giderilmesi konusunda karara varılmıştır.

SÜT TOPLAMA ZİYARETLERİ.

Slovenya Maribor Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan yardımcısı Dr. Silva Grobelnik Mlakar, İdari Personellerden Klavdija Rauter ve Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi Prof. Dr. Ahmet Sıcavıoğlu ile birlikte süt toplama merkezleri, yem tesisi ve laboratuvar gezildi. Yaptığımız faaliyetler hakkında bilgi verildi ve görüş alış verişinde bulunuldu.

ORKOOPGIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞIOrman Ve Su İşleri Bakanlığı   

Thursday the 18th. S.S. Kastamonu Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği © 2017 Durukan Tasarım - Free Joomla 3.5 Templates