baslikyeni.jpg

Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği Çalışan Tablosu

 

SIRA NO

ADI VE SOYADI

EĞİTİM DURUMU

İŞE GİRİŞ TARİHİ 

GÖREVİ/ÜNVANI

ÇALIŞTIĞI BİRİM

1

DİLEK ÖZDEMİR

LİSANS

14.06.2011

BİRLİK MÜDÜRÜ

MERKEZ BÜRO

2

ÖZKAN KAPUCU

LİSANS

01.05.2013

ORMAN MÜH.

MERKEZ BÜRO

3

TAHİR AYDIN

LİSANS

04.03.2015

ZİR. MÜH.

MERKEZ BÜRO

4

ÖMER BAYRAK

LİSANS

07.09.2011

MALİ MÜŞAVİR

MERKEZ BÜRO

5

CEMAL SARIBEKİROĞLU

LİSE

12.01.2011

MUHASEBE

MERKEZ BÜRO

6

NURCAN GAVREMOĞLU

LİSE

04.01.1999

MUHASEBE

MERKEZ BÜRO

7

MUHİTTİN CİĞERCİ

ÖNLİSANS

08.12.2011

ZİR. TEKNİKERİ

MERKEZ BÜRO

8

MUSTAFA MADEN

LİSE

01.10.2009

MUHASEBE

MERKEZ BÜRO

9

SERHAT DAĞLIOĞLU

ÖNLİSANS

06.09.2016

MUHASEBE

MERKEZ BÜRO

10

TEVFİK KARAKAYA

ÖNLİSANS

01.12.2013

YARD. HİZMETLER

MERKEZ BÜRO

11

MEHMET GÖKSU

LİSE

03.12.2009

SÜT ALIM SORUMLUSU

YEM TESİSİ

12

FUAT ÇELİK

LİSE

02.04.2014

SÜT KALİTE KONT. GÖREVLİSİ

YEM TESİSİ

13

MAHMUT GÖKSU

İLKÖĞRETİM

02.04.2009

BEKÇİ

YEM TESİSİ

14

NECATİ GÖKSU

İLKÖĞRETİM

10.02.2009

YEM ÜRETİM GÖREVLİSİ

YEM TESİSİ

15

SİNAN ATASOY

İLKÖĞRETİM

18.01.2010

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

YEM TESİSİ

16

ALİ AKARSU

İLKÖĞRETİM

18.01.2010

YEM ÜRETİM GÖREVLİSİ

YEM TESİSİ

17

AHMET KESKİN

İLKÖĞRETİM

26.09.2007

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

BEKDEMİREKŞİ

18

ERDAL YILMAZ

İLKÖĞRETİM

26.09.2007

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

YAZIHAMİT

19

ERDAL DEMİR

LİSE

06.06.2006

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

BOYUNDURCAK

20

İSMAİL TURAN

LİSE

12.07.2006

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

DONALAR

21

SEYFİ AYNACIOĞLU

LİSE

01.12.2011

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

M. AKDOĞAN

22

MUSTAFA ÜN

İLKÖĞRETİM 

14.11.2015

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

T. AKDOĞAN

23

ENGİN TOPAÇOĞLU

İLKÖĞRETİM

17.07.2013

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

DURUÇAY

24

MURAT TEKE

İLKÖĞRETİM

19.03.2009

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

İNCİĞEZ

25

MEHMET YİĞİTCAN

İLKÖĞRETİM

10.05.2012

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

EŞEN

26

METİN ÇELİKOĞLU

ÖNLİSANS

25.07.2013

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

HACIMUHARREM

27

FİKRET ŞALLI

İLKÖĞRETİM

06.09.2013

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

KARŞI

28

ERDAL KARAŞOĞLU

İLKÖĞRETİM

17.10.2014

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

KARAŞ

29

İSMAİL ÇETİN

İLKÖĞRETİM

2005

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

AŞ. EMERCE

30

ŞAHABETTİN YILDIRIM

LİSE

2007

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

YUK. EMERCE

31

ALİ TOPRAKÇIOĞLU

İLKÖĞRETİM

2005

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

KUŞKARA

32

SATI KAZANCI

İLKÖĞRETİM

2006

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

DEREBEYSİBEY

33

SATI KATIRCIOĞLU

İLKÖĞRETİM

2015

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

AŞ. İSMAİLLİ

34

İSMAİL KOCA

ÖNLİSANS

2012

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

MASATLAR

35

MEHMET HIŞIROĞLU

İLKÖĞRETİM

2016

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

PEHLİVAN

36

ÖZEL ATASOY

İLKÖĞRETİM 

13.07.2015

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

ÇAYCEVHER

37

YAKUP ÇORBACI

ÖN LİSANS 

02.02.2016

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

İNCESU

38

CİHAN ÖZDEMİR

LİSE 

2014 

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

KABALAR

39

İLHAN ERTEKİN

İLKÖĞRETİM  

29.04.2016 

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

TEKEOĞLU

40

RECEP YILMAZ

LİSE  

 29.04.2016 

SÜT ALIM GÖREVLİSİ

OĞUL

 

 

 

 

 

 

ORKOOPGIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞIOrman Ve Su İşleri BakanlığıOrman Genel MüdürlüğüTürkiye Milli Kooperatifler BirliğiICA 

Thursday the 14th. S.S. Kastamonu Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği © 2017 Durukan Tasarım - Free Joomla 3.5 Templates